Examinarea La Proba Teoretica Se Poate Sustine In Cinci Limbi

Examinare la proba teoretica de la politie in cinci limbi

Pentru cursantii straini care au cetatenie romana sau care indeplinesc conditiile pentru a obtine permis de conducere pe terioriul Romaniei, pot sustine examenul teoretic de la politie in alte patru limbi in afara de limba romana. Dupa ce acestia fac scoala de soferi si indeplinesc toate conditiile necesare, pot da examenul teoretic si in engleza, germana, franceza sau maghiara.

 

Desfasurandu-si activitatea in sectorul 6 Bucuresti plus zonele limitrofe, Scoala de soferi Dicu va poate realiza dorinta de a obtine permisul de conducere in cadrul unor programe complete de pregatire teoretica si practica.

Termeni si conditii |  Politica de confidentialitate / GDPRANPC
© Copyright 2024